O nas

Nasz Zakład Mechaniki Precyzyjnej już od ponad 10 lat zajmuje się produkcją, sprzedażą, naprawą oraz regeneracją aparatury paliwowej silników wysokoprężnych.

Nasze wyroby charakteryzują się wysoką jakością, a stosowany przez nas system kontroli wyrobów odpowiada procedurom wymaganym przez odbiorców.

Zakład mechaniczny, regeneracja, pompy diesla, pompy pldSystematycznie inwestujemy w nowe maszyny i urządzenia produkcyjne oraz aparaturę kontrolno-pomiarową, zwiększając tym samym swoje możliwości produkcyjne i podnosząc jakość wyrobów.

Większość naszych wyrobów trafia do odbiorców zagranicznych w Niemczech, Włoszech, Czechach, Słowacji, Serbii, Grecji, Afryce Północnej, Indiach oraz krajach Bliskiego Wschodu z przeznaczeniem do pierwszego montażu fabrycznego, jak również na rynek części zamiennych.
Posiadamy doświadczoną kadrę inżynieryjno-techniczną oraz produkcyjną, co przekłada się na sprawną organizację i efektywność wdrażania nowych pozycji asortymentowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z zaangażowaniem i precyzją, dzięki czemu każde zakończone jest sukcesem.

mechanika-precyzyjna-baby-diesel-serwis

W celu zapewnienia naszym Klientom usług na najwyższym europejskim poziomie, od maja 2014 roku uruchomiliśmy nowoczesne laboratorium do testowania pomp PLD i pompowtryskiwaczy wszystkich producentów, które stanowi istotne wsparcie naszej produkcji. Nasz sprzęt pozwala na testowanie wszystkich typów pomp PLD oraz pompowtryskiwaczy (Bosch, Delphi, Lucas, Cummins, Denso i innych).

regeneracja-pomp-diesla-diesel-serwis-29-1600