ZMP Zakład Mechaniki Precyzyjnej oferuje usługi z zakresu obróbki precyzyjnej, dla różnych gałęzi przemysłu, w tym przemysłu motoryzacyjnego, elektronicznego, optycznego, medycznego, lotniczego i innych. Obróbkę precyzyjna części o skomplikowanych i złożonych kształtach realizujemy w odniesieniu do różnych materiałów, między innymi takich jak stal nierdzewna, aluminium, mosiądz, stal, brąz. Obróbka elementów z pręta do średnicy 50 mm.  Oferujemy obróbkę w stanie utwardzonym, utrzymując ciasne tolerancje. Posiadamy najnowocześniejsze dostępne maszyny ze sterowaniem CNC.  Produkując części z niezmienną dokładnością oferujemy konkurencyjne ceny. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług obróbczych prosimy o kontakt.

 

POPROŚ O DARMOWĄ OFERTĘ

toczenie cnc usługi

Nasi klienci określają swoje potrzeby, my następnie opracowujemy procesy i programy, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom. Zleć nam, a pokażemy, że możemy zaprojektować opłacalny program obróbki dla Ciebie.

Oferujemy:

■ toczenie,

■ frezowanie,

■ wiercenie,

■ szlifowanie,

■ gwintowanie,

■ radełkowanie.

serwis naprawa i regeneracja elementów tłoczących do diesla

NASZE MASZYNY WYTWARZAJĄ CZĘŚCI PRECYZYJNE O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI NA RYNKU

Oferujemy próbki do testów produkcyjnych.

Kompleksowa obsługa od projektu do realizacji.

Czas dostawy 3-7 dni, w przypadku projektów bardzo pilnych stosujemy podejście indywidualne, zapewniając klientowi korzystne rozwiązania.

Gama obrabianych materiałów:

• stal nierdzewna – 303, 304, 304L, 316, 316L …

• stal węglowa – 1018, 1045, 1144, 12L14 ….

• aluminium – 5052, 6061-T6, 6061-T4…

• mosiądz i miedź – C3602, C3604…

• tworzywa sztuczne i inne…

Przebieg procesu złożenia zamówienia
Nasza firma działa zgodnie z wypracowanym schematem, mając na celu szybką i efektywną obsługę klienta oraz przejście od rysunku do gotowego elementu tak sprawnie, jak to możliwe.

Zapytanie ofertowe: Wszystko co nam potrzebne to rysunek (2D lub 3D) lub wzorzec, a prześlemy gotową ofertę w ciągu 24 godzin.

Złożenie zamówienia: Wykonanie części próbnej – przez klienta –  złożenie zamówienia – faza produkcyjna.

Wykonywanie części: od 3 do 7 dni, należy jednak brać pod uwagę możliwość wydłużenia tego czasu w zależności od  wielkości i złożoności zamówienia oraz wykończenia powierzchni. Zawsze dotrzymujemy umówionych z klientem terminów.